Sık Sorulan Sorular | Aşk Fermanı

Sık Sorulan Sorular

Ürünü bizim hazırlayacağımız metin veya şiirle yaptırabilir miyim?
Evet ürünü kendinizin hazırlayacağı metin veya şiirle yaptırabilirsiniz. Metin, şiir bilgilerinizi kisiyeozel@askfermani.com adresine iletebilirsiniz.
Ürün üzerinde resim,fotoğraf olabilir mi?
Evet ürünün üzerine resim veya fotoğraf yaptırabilirsiniz. Resim, fotoğraf bilgilerinizi kisiyeozel@askfermani.com adresine iletebilirsiniz.
Tasarım onayı var mıdır?
Siparişini verdiğiniz hediyelik eşyalar veya davetiyelerin metin ve fotoğraf içeren tasarımları hazırlandıktan sonra ön onay için e-mail olarak müşteriye sunulur son onay alındıktan sonra ürünler işleme alınıp baskısı yapılır.
Özel tasarım hediye hizmetiniz var mıdır?
Özel tasarım hediye hizmeti karşılıklı görüşmeden sonra müşterinin hayal ettiği tasarım detaylandırılır verilecek tarihler arasında hazırlanır. Özel ücrete tabidir.
Numune hizmetiniz var mıdır?
Çoklu adetli hediyelik eşya alımında ve davetiye  alımında ön onay için numune hizmetimiz vardır, numune bedeli alınmamaktadır, kargo ücreti alıcı ödemelidir.

Aşk Fermanı ürünümü iade edebilir miyim?
Normal Aşk Fermanı ürünlerinizi yasal süreç olan 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Kargodan olabilecek hataları tutanak tutturarak iade edebilirsiniz, ancak yasal mevzuat gereği kişiye özel Aşk Fermanı ürünlerinde iade işlemi yapılmamaktadır.

Kargo Ücretli midir?
Hediyelik ürünlerde 150 TL ve üzeri siparişleriniz de kargo ücretsizdir. Toptan alımlarda kargo alıcı ödemelidir.

Kapıda ödeme var mıdır?
Hediyelik ve Davetiye ürünlerimiz de kapıda ödeme seçeneğimiz bulunmamaktadır.

Ürünler nasıl gelmektedir?
Ürünlerimiz montajlı olarak gelmektedir, (kendin yap kategorisi hariç) kargoda ki doğabilecek sorunlara istinaden, ekolojik karton dolgu malzemesi (cam ve seramik malzemeler için özel üretilmiş) ve çift oluklu koli ile gönderilmektedir.

Hangi ödeme altyapısını kullanıyorsunuz?
Aşk Fermanı e-ticaret sitemiz de İyzico Korumalı Alışveriş ödeme altyapısı kullanmaktayız (www.iyzico.com/kendim-icin/korumali-alisveris) Siparişinizde herhangi bir sorun yaşamanız durumunda İyzico’ya 1 ay içerisinde başvurmanız halinde paranızı geri alabilmektesiniz. Ayrıca 256 bit SSL güvenlik sertifikamız mevcuttur.

Ürünleri taksitle alabilir miyiz?
Hediyelik eşya ve Davetiye ürünlerimizde taksitle alışveriş imkanı mevcuttur, Maximum, Bonus Card, World, Axess, Paraf, Cardfinans&Advantage, Sağlam Kart, Bank Kart Combo kredi kartlarına 2,3,6,9,12 aylarında taksit yapılabilmektedir. Taksit komisyon oranları 2 taksit %2,69 / 3 taksit % 4,71 / 6 taksit %11,67 / 9 taksit 19,61 / 12 taksit %28,6’dır, Tek çekim alışverişlerde komisyon uygulanmamaktadır.

Havale ve Eft ile ödemenin kredi kartıyla ödemeden farkı nedir?
Havale ve Eft ile banka hesabımıza yapılan ödemelerden %5 ek indirim uygulanmaktadır.

Ürünlerinize KDV dahil midir?
Aşk Fermanı ürünlerimize %20 KDV dahildir.

Toptan sipariş verebilir miyiz?
Evet, toptan sipariş verebilirsiniz,, toptan alımla ilgili bilgi almak için istemiş olduğunuz adet ve stok kodu bilgisini bayi@askfermani.com adresimize e-mail olarak iletmeniz gerekmektedir.
İletisim Bilgilerimiz Siparişleriniz ve özel istekleriniz ile ilgili olarak kullanabileceğiniz iletişim adreslerimiz. Sultan Orhan Mah. Hükümet Cad. No:97 Kat:2 41400 Gebze/Kocaeli  Tel: 02626450545 Gsm: 05359444114
MOMENT
Whatsapp Hızlı Soru