Gizlilik Sözleşmesi | Aşk Fermanı

Gizlilik Sözleşmesi

Gizlilik Sözleşmesi

Askfermani.com, satın aldığınız ürünleri hiçbir ödeme almadan kapınıza kadar gönderebilmek amacı ile kişisel bilgilerinizi siparişiniz sırasında (isim, e-posta gibi…) sizden talep eder. Askfermani.com’un aldığı bu bilgiler sadece kendi sitesinde kullanılmaktadır ve dışarı asla verilmemektedir. Ayrıca sitemizi ziyaretiniz sırasındaki veriler ve istatistikler kayıt edilmekte ve sadece ilgi alanlarınıza yönelik hizmet verebilmek için değerlendirmeler yapmak üzere saklanmaktadır. Bu veriler sadece ziyaretiniz ile ilgilidir. Kredi kartı bilgileri kesinlikle alınmamaktadır. Size ait özel bilgiler (isim, adres gibi) ancak resmi makamlar tarafından talep edilirse ve firmamızca açıklamaktan başka yol kalmadıkça, resmi makamlara açıklanabilir.

Askfermani.com olarak her zaman ürünlerimizin arkasındayız ve memnun kalacağınıza eminiz. Ancak yine de;

 

  1. VAZGEÇME

Almış olduğunuz ürünü ambalajını açmadan, kullanmadan, bozulmasına imkan vermeden teslim tarihinden itibaren (7) gün içinde iade edebilirsiniz. Ürünü iade etmeden önce iade nedeninizi belirten bir e-maili iletisim@askfermani.com adresine gönderiniz. Firmamız gönderdiğiniz e-maili alır almaz sizinle temasa geçecek, ürünü nasıl iade edeceğiniz size bildirilecektir. İade edilen ürün yerine bir başka ürün veya ürünün bedeli hesabınıza iade edilecektir. İade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları tarafımızdan karşılanacaktır.

III. HATALI ÜRÜNLER

Teslimat sırasında fark edilemeyip uygulamada meydana çıkan hatalı ürünleri hatalarını belirterek iletisim@askfermani.com adresine bir e-mail gönderiniz. İade gerekçeniz uygun görülürse iade edilecek ürünü bize gönderdikten sonra hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir;
İade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları tarafınızdan karşılanacaktır.

  1. SİPARİŞ İPTALİ

İnternetten verdiğiniz siparişinizi kargoya vermeden önce koşulsuz olarak iptal edebilirsiniz. Kargoya verilen siparişlerin iptali yapılmamaktadır.

Bu internet sitesine girmeniz veya bu internet sitesindeki herhangi bir bilgiyi ve hizmeti kullanmanız aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir.

Bu internet sitesine girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan Askfermani.com sorumlu değildir. Askfermani.com, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Askfermani.com işbu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.

Askfermani.com’un kullanıcı tarafından siteye kayıt formunda belirtilen veya daha sonra kendisi tarafından güncellenen adresi, e-posta adresi, sabit ve mobil telefon hatları ve diğer iletişim bilgileri üzerinden mektup, e-posta, SMS, telefon görüşmesi ve diğer yollarla kullanıcıya iletişim, pazarlama, bildirim ve diğer amaçlarla kullanıcıya ulaşma hakkı bulunmaktadır. Kullanıcı işbu sözleşmeyi kabul etmekle aksine bir yazılı bildirimi olmadığı müddetçe Askfermani.com’un kendisine yönelik yukarıda belirtilen iletişim faaliyetlerinde bulunabileceğini kabul ve beyan etmektedir.

Askfermani.com’un, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Internet sitesinde bulunan hiçbir Materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Internet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. Askfermani.com’un burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

Askfermani.com, dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.

MOMENT
Whatsapp Hızlı Soru