Fermanlı Kişiye Özel Şişe | Aşk Fermanı

Fermanlı Kişiye Özel Şişe

ileadmin

Fermanlı Kişiye Özel Şişe

Sevdiğiniz kişiye günümüzde harika bir hediye sunmak ve ona aşkınızı en iyi şekilde göstermek için özel bir fırsat bulunmaktadır. Tamamen el işçiliğiyle hazırlanmış ve özel mantarı bulunan şişeler dahilinde, sevdiğinize duygularınızı en harika biçimde hissettirebilirsiniz.

Birbirinden değişik süslemeler ile hazırlanmış fermanlı şişeler, aşkınızı sevdiğinize tarif edecek en harika metinlerle bezenmiş şekilde sunulmaktadır. Denize atılan şişe içinde mesaj konsepti altında bu kişiye özel hediye ile birlikte, ona duygularınızı en açık şekilde anlatabilirsiniz. Ve aynı zamanda onun uzun yıllar saklayabileceği bir hediye de sunma şansını elde edebilirsiniz.

Bu konuda birbirinden farklı konsept süslemeler de yine bu ferman şişe seçeneği dahilinde gerçekleştirilmektedir. Bunlar içerisinde nazar boncuklu, deniz kumu, rafya ve deniz yıldızı ile deniz kabuklarının yanı sıra kurdele, ferman, etiket ve metal çapa gibi süslemeler altında ona bu şekilde aşkınızı da en iyi biçimde ilan edebilirsiniz. Bütünüyle özel olarak el işçiliği altında hazırlanmış ve muhteşem bir görüntü kapsamında sunulan bu ürün çeşitleri, farklı seçenekler dahilinde keyifle elde edilebilmektedir.

About the Author

admin administrator

    Bir cevap yazın

    MOMENT
    Whatsapp Hızlı Soru